Lazer Epilasyon Sağlıklı Mı?

19.09.2020
363
A+
A-
Lazer Epilasyon Sağlıklı Mı?

Lazer epilasyon türleri içinde yaz döneminde de uygulanabilir olan Diodlazer son derece sağlıklıdır çünkü kir yapmaz. Yazın güneş ışığı ve deniz lazer uygulaması sonrası problem yaratabilir. Güneşin yakması ile ciltte lekelere yol açabilir. Cilt lekelerinden uzak durmak için öncelikle lazer epilasyon uygulaması türü mevzusunda ve zamanı konusunda dikkatli olunması gerekmektedir.

Lazer Epilasyon İçin En Uygun Ay

Her ay lazer epilasyon yaptırmak sağlık için ve diğer faktörler için uygun değildir, Ekim Nisan ayları arası lazer epilasyon için idealdir. Güzelliğiniz ve sağlığınız için önemli bir teferruat olan istenmeyen tüy problemi mutlaka sağlıklı bir halde çözümlenmelidir. Çünkü lazer epilasyon, çeşitli cilt sağlığı sorunlarına yol açabilir, doktor kontrolünde yapılması gerekmektedir.

Uygulama merkezlerinin aynı zamanda steril olma zorunluluğu da vardır. Lazer epilasyon, uzman doktor tarafınca yapılmalıdır.

Kimler Lazer Epilasyon Yaptırabilir?

Lazer epilasyon uygulamaları 18 yaşını dolduran her kişinin istenmeyen tüyler için kalıcı ve sağlıklı çözüm bulma beklentisini başarı ile karşılamaktadır ve 18 yaşını dolduran herkes epilasyon yaptırabilir. Son derece etkin bir çözüm olan bu epilasyon ile istenmeyen tüylerden kurtulabilirsiniz.

Bütün Tüy Tiplerine Uygun Mu?

Lazer epilasyon, açık renk ve koyu renk tüyler için uygulanabilir. Lakin kızıllar için çözüm vermemektedir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.