Sosyal Medyadan Para Kazanmak

17.09.2017
262
A+
A-
Sosyal Medyadan Para Kazanmak

Sosyal Medyadan Para Kazanmak

Sosyal medya , para kazanmak için muhteşem fırsatlar sunar.  Siz de sosyal medyadan ciddi kazançlar elde etmek istiyorsanız yazımız tam size göre…

Facebook İle Para Kazanmak

Reklam

Facebook ile evden para kazanmak için  iyi bir sayfanızın olması şart.  Bu konu hakkında Facebook yardım makalelerini okuyarak bilgi edinebilirsiniz.. Sayfanız  tanındıkça takipçilerinizde artacaktır. İşte o zaman  sayfanıza 20-200 Tl arasında  tanıtıcı reklamlar alarak her gün sürekli para kazanabilirsiniz.

İşi biraz daha açmak istersek Facebook ile ilgili yaptığınız sayfalarda beğeni sayısı ve etkileşim sayısı ne kadar yüksek olursa kazancınız da o kadar iyi olacaktır .

 

Facebook’tan Satış Ortaklığı İle Para Kazanmak 

İnternet üzerinde satış ortaklığı ile ürünler veren siteler bulunmaktadır .Getirisi  yüksek olan satış ortaklığı sitesini bulup daha sonra buna yönelik bir sayfa oluşturarak yine facebook reklam vererek para kazanabilirsiniz.

Facebook Sayfası İle Para Kazanmak

Kendinize bir sayfa açıp sayfanızı satarak para kazanbilirsiniz. Örnek vermek gerekirse  edebiyat / şiir alanında bir sayfa açıp sayfanızla alakalı yazıları resimleri sayfanıza doldurursunuz . Sonra sayfanızın sponsor reklamını vererek tanıtımını yapar   , beğeni ve takipçilerini arttırarak sayfanızı satıp  para kazanabilirsiniz.

Instagram İle Para Kazanmak

 

Reklam

Instagram kullanarak para kazanmak için yine fenomen bir sayfa veya çok takipçisi bulunan bir hesabınız olması gerekiyor. Bu sayede paylaşımlarınız arasına 30-2.000 Tl arasında reklamlar alabiliyorsunuz.

İnstagram’dan Satış Ortaklığı İle Para Kazanmak 

İnternet üzerinde satış ortaklığı ile ürünler veren siteler bulunmaktadır .Getirisi  yüksek olan satış ortaklığı sitesini bulup daha sonra buna yönelik bir instagram sayfası oluşturup ürün sattıkça para kazanabilirsiniz.

Hizmetler Sunarak Para Kazanmak

İster web tasarımcı olun ister tekstilci olun İnstagramda işinizi tanıtarak yeni müşteriler edinebilirsiniz.

Instagram’da Butik Açarak Para Kazanmak

Bu iş için her yerde bulunmayan ürünleri hesabınızdan paylaşarak sizden talep eden kişilere ürünleri satmanız gerekiyor. Satış genelde Whatsapp aracılığı ile yapılıyor ve kapıda ödeme sistemi kullanılıyor. Bir çok bayanın bu işi evden yaptığını da söyleyebiliriz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.