Whatsapp’ta Büyük Değişiklik Olacak

Ana Sayfa » GÜNCEL » Whatsapp’ta Büyük Değişiklik Olacak
Whatsapp’ta Büyük Değişiklik Olacak
Aylık bir milyonu aşkın kullanıcısı olan watsapp özgün bir değişikliğe giderek fark oluşturacak gibi.

Bildiğimiz üzere emojiler artık hem WhatsApp hem diğer mesajlaşma uygulamaları hem de sosyal medya için artık vazgeçilmez hale geldi. Birçok kişi emojilerin farklı ruh halini yansıttığı için özgün olması gerektiğini düşünüyor. Buradan hareketle WhatsApp da kendine özgü emoji geliştirme kararı aldı.

Twitter’da onaylı hesap olan Emojipedia, WhatsApp’ın çok yakında kendi emoji tasarımını kullanmaya başlayacağını duyurdu ve fotoğrafları yayımladı. Yeni tasarım, Apple’ın emoji tasarımına göre ufak farklılıklar gösteriyor.

Yeni emojilerin ne zaman kullanıma sunulacağı henüz bilinmiyor. Diğer taraftan yine Facebook’un bünyesinde bulunan bir başka mesajlaşma uygulaması Messenger ise kendi emoji tasarımını kullanmaktan vazgeçecek. Facebook, Messenger emoji desteğini sonlandırıp, insanların kendilerini ifade edebileceği başka özelliklere odaklanmayı hedefliyor.

Whatsapp’ta Büyük Değişiklik Olacak - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Cennet Kokulu Mehmedim Türkiye Neyde Kaçıncı Sırada ? Aşure Günü’nün Hikayesi ve Hikmetleri Et Sote Tarifi iPhone X Teknik Özellikleri Ve Türkiye Satış Fiyatı Nusret Dugune Terlikle Gitti.

FACEBOOK'TA BİZ

CeptenHaber

Tüm hakları ceptenhaber.com'a aittir. İzinsiz çalılanaz ve çoğaltılamaz.

CeptenHaber.Com - Tüm Hakları Saklıdır