Whatsapp Onaylanmış Profil Özelliği Çok Yakında

Ana Sayfa » TEKNOLOJİ » Whatsapp Onaylanmış Profil Özelliği Çok Yakında
Whatsapp Onaylanmış Profil Özelliği Çok Yakında

Çoğu sosyal medya sitelerinde  gördüğümüz onaylanmış profiller özelliği kısa zamanda WhatsApp’a eklenecek. Bu özellik sayesinde ünlüler, işletme olarak WhatsApp’ı kullanan ve WhatsApp’ı destek hattı olarak kullanmayı tercih eden profil isimlerinin yanında yeşil onay işareti olacak.

whatsapp için onaylanmış profil

whatsapp için onaylanmış profil

WhatsApp kısa sürede bir çok özellikle karşımıza çıktı. Yeni özellikler sayesinde artık WhatsApp bir anlık mesajlaşma uygulamasından çok daha fazlası. En popüler sosyal ağlar arasında olan  ve kişisel iletişimde bir çok kullanıcı için aracı görevi görüyor.  Ticari iletişimdede büyük rol oynayan WhatsApp kullanıcıların doğru hesaplarla irtibatta olduğunu belirtmek için yeşil onay simgesini kullanacak.

 

Bu konuda fazla bilgi olmasada yakında bir çok işletmenin,ünlünün ve Whatsapp kullanıcılarının yüzünü güldürecek bu özellik gelecektir. Bu özelliğin sık sorulan sorular sayfasında fazlasıyla yer almasından dolayı bu özelliğin kısa sürede kullanıma sulunacağını göstermektedir.

Whatsapp Onaylanmış Profil Özelliği Çok Yakında - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Almanya’da Seçim Sonucu Açıklandı Abdest Nedir  ? Neden Abdest Alırız ? Abdest Nasıl Alınır ? Hz. Muhammed (s.a.s) Nasıl Bir Eşti En Tehlikeli 12 Hastalık Baharlar Kısalıyor Erdoğan’dan İdlib Açıklaması ! Harekat Başladı

FACEBOOK'TA BİZ

CeptenHaber

Tüm hakları ceptenhaber.com'a aittir. İzinsiz çalılanaz ve çoğaltılamaz.

CeptenHaber.Com - Tüm Hakları Saklıdır