Ünlüleri Dolandıran Sedat Doğan’ın Hikayesi

Ana Sayfa » MAGAZİN » Ünlüleri Dolandıran Sedat Doğan’ın Hikayesi
Ünlüleri Dolandıran Sedat Doğan’ın Hikayesi

Yıllar önce ilk eşi gazeteci Esin Övet ile yaptığı evlilikle magazin dünyasına giriş yapan Sedat Doğan , ikinci evliliğini Işın Karaca ile yaparak magazin gündeminde level atladı.

Esin Övet ile evlenmeden önce ünlü markaların mağazalarında tezgahtarlık yapan Sedat Doğan , evlilik sonrasında ünlü sanatçıların kliplerini ve fotoğraflarını çekmeye başlayarak farklı bir dünyanın kapılarını araladı. Stilist ve sanat yönetmeniydi. Tek eksiği olumsuz özelliklerinden kurtulamayışıydı. Işın Karaca ile evliliği bitmesinin sebeplerinden biri buydu.  Işın Karaca ile boşandıktan sonra zor günlere geçirmeye başladı ve  maddi olarak kendini sıfırladı. Çözümü piyasayı dolandırıp yüklü miktarda borç takarak kaçmakta bulan Sedat Doğan , hırsızlığı iş edinmişcesine Brezilya’da da devam ettirdi.

Işın Karacayla Neden Boşandı ?

Doğan’ın olumsuz özelliklerinden kurtulamayışının yanı sıra ihaneti de çiftin boşanmasında etkili oldu.Işın Karaca , eşinin kendisini yakın arkadaşıyla aldattığını öğrenince ilk ihanetindeki gibi görmezden gelemeyerek affetmedi. Mia isimli kızlarının velayeti ise Karaca’da kaldı. Işın Karaca katıldığı bir televiyon programında yaptığı açıklamada  “Ben de her şeyi sizin gibi televizyondan izliyorum. Sadece kızım gelecekte bu tarz haberleri okuyacağı için üzgünüm . Benim adımı ya da kızımın adını kullanarak yaptığı hataları temizlemeye çalışması hukuka aykırı.” dedi.

Ceptenhaber.com instagram hesabımızı takip etmek için yandaki linke tıklayın.  instagram.com/ceptenhabercom

Brezilya’da Gözaltına Alındı

Türkiye’den hapse girmemek için kaçmasına rağmen dolandırıcılığa devam eden Doğan , bir restaurant çalışanının şikayeti ve şüpheli hareketlerinden dolayı gözaltına alındı. Sao Paulo 78. Bölge Polis Merkezi’ne götürülen Doğan’ın Jose isimli Brezilyalı bir kadının çantasını çalıp kartlarını kullanmaya çalıştığı ve bunun ilk hırsızlık vakası olmadığı ortaya çıktı. Bir Türk restaurantına gidip buranın sahibi arkadaşım diyerek para istediği ve marketlerden içki çaldığı da öğrenildi.

Ünlüleri Dolandıran Sedat Doğan’ın Hikayesi - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bill Gates’in Ctrl + Alt + Delete İtirafı ÖTEKİ Rüyada Deniz Görmek Ne Anlama Gelir ? Alkolizm Nedir? Diş Ağrısı Nasıl Geçer ? Diş Ağrısını Kesmenin En Etkili Yolu Çikolata Diyeti Nedir?

FACEBOOK'TA BİZ

CeptenHaber

Tüm hakları ceptenhaber.com'a aittir. İzinsiz çalınamaz ve çoğaltılamaz.

CeptenHaber.Com - Tüm Hakları Saklıdır