Tırnak Şeklinize Göre Oje Sürün

Ana Sayfa » KADIN » Tırnak Şeklinize Göre Oje Sürün
Tırnak Şeklinize Göre Oje Sürün

Erkekler kadınların ellerine çok dikkat eder. Kadınlar bu yüzden el bakımını çok önemser. Fakat daha da önemlisi kadınlar bakımlı ve zarif ellerle kendilerini daha iyi hissederler. Günümüzde el ve tırnak bakımı  evde yapılacak kadar çok kolay. Oje ise tırnak bakımının tamamlayıcısıdır ama her tırnağa her renk oje gitmez. Tırnağınızın şekli çok önemlidir.

Özellikle nude tonlar ve ışıldayan rose gold metalik tonlar, tırnaklarınızın şeklinizi hem yumuşatır hem de her kadının hayali olduğu gibi daha da  uzun gösterir.  Siyah ve mavi tonları ise tırnaklarınızı olduğundan daha kısa ve geniş gösterir.

Tırnaklarınızın Şekli ve Tercihleriniz

Badem tırnaklı kadınlar , maceraperestsdir ama her zaman temkinlidir.

Oval tırnaklı kadınlar , ince zevklidir ve cesur seçimler yapar.

Yuvarlak tırnaklı kadınlar , klasik zevklerinden vazgeçmez . Hayatlarında değişik tercihlere pek yer vermezler.

Kare tırnaklı kadınlar , rahatından ödün vermeyi sevmez . Anlayacağınız rahatına pek düşkündür.

Hangi Tırnak Şekline Hangi Renk Oje

Kısa ve Yuvarlak Tırnak Yapısı İçin 
Koyu ojeler, tırnaklarınızı hem canlı hem de şekilli gösterir. Klasik kırmızı ve pastel tonları da tırnak şeklinize uygun renklerdir. Eğer tırnağınızın her iki kenarından çok az kısmı boş bırakırsanız tırnaklarınız daha ince ve daha uzun görünecektir.

 

Uzun ve Dar Tırnak Yapınız Varsa
Uzun ve ince tırnaklar ,  ateşli bir kırmızı veya bordo rengi ile muhteşemliği yakalarlar .Riskli mavi ve mor tonları bu tırnak yapısına göre değildir. Bu renkler size çok çocuksu bir hava verecektir.

 

Uzun ve Geniş Tırnak Yapınız Varsa
Her tonla muhteşemliği yakalar . Nude tonlar, koyu tonlar, parıltılı ve mat tonların hepsi bu tırnak yapısı için uygundur.

 

OJE NASIL SÜRÜLÜR?

Tırnak cilasının daha güzel durması ve daha uzun ömürlü olması için dikkat etmemiz gereken bazı hususlar vardır. Bu hususlar şunlardır:

*Tırnakların üzerinde krem veya vazelin gibi yağlı bir madde olmamalıdır. Yoksa cila tırnağa iyice yapışmaz.  *Cila tırnak ucundan başlanarak dibe doğru sürülmelidir. Son fırça darbesi  diplerden uçlara doğru çekilmelidir.
*Cila kuruduktan sonra daha dayanıklı olması için soğuk suya tutulmalı.
*Tırnak cilasını tırnak dibindeki ete sürmekten kesinlikle kaçınılmalıdır. Eğer bu kısım hava almazsa tırnak çabuk kırılmaya başlar.    

Tırnak Şeklinize Göre Oje Sürün - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Sosyal Medya Uzmanından Güvenlik Tedbirleri Albinizm nedir? Belirtileri nelerdir? Hindistan Cevizi Yağının Faydaları Nelerdir ? Diş Ağrısı Nasıl Geçer ? Diş Ağrısını Kesmenin En Etkili Yolu Bunları Biliyor musunuz ? Çok Şaşıracaksınız Huzursuz Bacak Sendromu Nedir?

FACEBOOK'TA BİZ

CeptenHaber

Tüm hakları ceptenhaber.com'a aittir. İzinsiz çalınamaz ve çoğaltılamaz.

CeptenHaber.Com - Tüm Hakları Saklıdır