Kapatılan İnstagram Hesabı Nasıl Geri Alınır ?

Ana Sayfa » GÜNCEL » Kapatılan İnstagram Hesabı Nasıl Geri Alınır ?
Kapatılan İnstagram Hesabı Nasıl Geri Alınır ?

 

Instagram Hesabım Kapatıldı! Instagram Hesabımı Geri Almak İstiyorum!

 

 

Instagram , sahte hesaplar ile büüyk bir savaş veriyor. Bu yazımızda Instagram Hesabım Kapatıldı! Ne Yapmalıyım? sorusunun cevabını bulacaksınız. Öncelikle Instagram hesabınız kapatıldıysa, giriş yapmaya çalışırken hesabınızın kapatıldığını belirten bir mesaj görürsünüz. Instagram Topluluk Kurallarına veya  Instagram Kullanım Koşullarına uymayan hesaplar herhangi uyarıda bulunulmadan kapatılabilir. Topluluk Kuralları’nı ve oluşturduğunuz tüm hesaplardaki paylaşımlarınızı dikkatle gözden geçirmeniz tavsiye edilir.

Hesabınızın bir hata sonucu kapatıldığını düşünenlerdenseniz bu karara itiraz edebilirsiniz. İlk olarak uygulamayı açın, kullanıcı adı ve şifrenizi girin ve ekrandaki talimatları izleyin. Kapatıldı mesajı görmüyorsanız, muhtemelen giriş yapma sorunu yaşıyor sunuzdur.

Instagram Hesabınızı Önceden Siz Kapattıysanız;

Daha önce bazı sebepler dolayı Instagram hesabınızı siz kapattıysanız, hesabınızı aynı isimle tekrar geri alma imkanı yoktur. Sildiğiniz hesabınızın e-mail adresini tekrar kullanabilirsiniz, fakat önceki Instagram hesap isminizle tekrar alamazsınız.

Instagram Hesap Kapanmasına Nedenleri Nelerdir?

  • Çok fazla etiket kullanımı
  • Telif hakkı ihlali
  • Şiddet,ırkçılık vb. gibi paylaşımlar
  • +18 paylaşımlar
  • Çok fazla sayıda farklı dns adreslerinden giriş yapılması

Eğer hesabınız ile topluluk kurallarına aykırı gelen bir işlem yapmamış iseniz, Instagram ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Instagram Hesabım Kapatıldı! Ne Yapmalıyım?

“Hesabın koşullarımızı ihlal ettiğin için kapatılmıştır. Yardım merkezinden bilgi alabilirsin” şeklinde bir uyarı alırsanız hesabınız kapatılmış demektir. Daha fazla bilgi al seçeneğini seçip giriş yapın. Bir form açılacak ardından sizden istenen isim soyisim, kullanıcı adınız, e-posta adresiniz, hangi ülkeden yazdığınızı yeri yazıp en sonda devlet kurumundan alınan ehliyet veya tc gibi fotoğraflı bir kimlik kartını taratın (.jpeg formatında) ve en altta dosyaları seç yazan yere yükleyin. Ve göndere basın. Hesabınız açıldığında e-mailinize hesabınızın açıldığını belirten bir mesaj gönderilecektir.

Kapatılan İnstagram Hesabı Nasıl Geri Alınır ? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Whatsapp’ta Büyük Değişiklik Olacak Sosyal Medyanın Zararları Türkiye Neyde Kaçıncı Sırada ? Diş Ağrısı Nasıl Geçer ? Diş Ağrısını Kesmenin En Etkili Yolu Bitcoin’e Alternatif 10 Sanal Para Mavi Ekran Hatası Nasıl Giderilir ?

FACEBOOK'TA BİZ

CeptenHaber

Tüm hakları ceptenhaber.com'a aittir. İzinsiz çalılanaz ve çoğaltılamaz.

CeptenHaber.Com - Tüm Hakları Saklıdır