Emre Karayel Kumar Masasında Bir Servet Bıraktı

Ana Sayfa » MAGAZİN » Emre Karayel Kumar Masasında Bir Servet Bıraktı
Emre Karayel Kumar Masasında Bir Servet Bıraktı

Tam 100 bin dolar

Bir Erkek Bir Kadın dizisi ile şöhret olan Emre Karayel , son dönemlerde kumara olan düşkünlüğü ile magazin gündeminden düşmez oldu. Kendisini şans oyunlarına çok fazla kaptırdığı ve kumar masasında tam 100 bin lira kaybettiği iddia ediliyor . Üç aydır  Kıbrıs’taki casinoların hiçbirine alınmadığı da gelen bilgiler arasında. Şans oyunlarından bir türlü kopamayan Emre Karayel’in birkaç gayrimenkulünü de gözden çıkardığı söyleniyor.

At Yarışı Merakı

Atlara ve at yarışlarına da meraklı olan oyuncunun, yarış atları var. Fakat Karayel’in atları henüz hiçbir koşuda birinciliği elde edememiş.

Emre Karayel Kimdir ?

 

18 Ekim 1972  tarihinde Osmaniye Kadirli’de dünyaya gelen ünlü oyuncu Emre Karayel, Gazi üniversitesi İktisat Fakültesi ve Bilkent üniversitesi Tiyatro bölümünden mezun olarak eğitim hayatını tamamlamıştır. Ablam Böyle İstedi programında yaptığı sunuculuk ile televizyon dünyasına giriş yapan Emre Karayel daha sonra ,  Bir İstanbul Masalı, Canım Ailem, Gümüş, Kurtlar Vadisi, Zincir Bozan, Usta, Başka Dilde Aşk, Bir Kadın Bir Erkek, başta olmak üzere, daha birçok başarılı dizi ve film projelerinde de yer alarak oyunculuk kariyerini devam ettirmiştir.

Sinema ve T.V. dizileri ile tanınmış olsa da tiyatrodan asla kopamayan Karayel, Testosteron, Othello, Ghetto ve Azizname gibi pek çok tiyatro oyununda yer almıştır. Testosteron’daki rolü ile 13. Afife Tiyatro Ödülleri’nde Yardımcı Rolde Yılın En Başarılı Müzikal Ya Da Komedi Erkek Oyuncusu ödülünün sahibi olmuştur.

Emre Karayel Kumar Masasında Bir Servet Bıraktı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Et Sote Tarifi Facebook Sayfa ve Grup Farkı Polis Deyince Aklıma 2017 22.000 POLİS ALIMI ŞARTLARI VE ZAMANI Cemaatle Namazın Kılınışı Nostradamus’un  Kehanetleri

FACEBOOK'TA BİZ

CeptenHaber

Tüm hakları ceptenhaber.com'a aittir. İzinsiz çalılanaz ve çoğaltılamaz.

CeptenHaber.Com - Tüm Hakları Saklıdır