1. Ana Sayfa
  2. SAĞLIK
  3. Burun estetiği fiyatı 2022
Trendlerdeki Yazı

Burun estetiği fiyatı 2022

featured

Devlet hastanelerinde estetik ameliyat fiyatları ne kadar?

Devlet hastanesinde burun estetiği fiyatları 2021 ne kadar? Burun estetiği fiyatı nekadar ?SSK burun estetiği fiyatları hakkında ayrıntılı bilgiler. Devlet hastanesinde burun estetiği fiyatları 2021 karşılaştırması ve Devlet hastanelerinde estetik ameliyat fiyatları hakkındaki bilgileri sağlık bölümümüzde sizler için bir araya getiriyoruz. Eğer burun estetiğini sadece estetik amaçlı yapıyorsanız muhakkak devlet hastanelerinde iyi bir doktor seçimi ile yapmanızı öneririz. Ancak burun estetiğini nefes alma zorluğu ve ciddi sağlık problemleri için olacaksanız bu noktada özel bir hastaneyi tercih etmenizde fayda vardır. Şimdi bu iki seçimin açıklamasını yapalım. Eğer estetik kaygılarınız var ise ve zamanın sizin için önemi yoksa devlet hastanelerinde burun estetiği için randevu alabilirsiniz. Ama ciddi bir sağlık probleminiz var ise bu noktada özel bir hastanede estetik ameliyatınızı olabilirsiniz. Devlet hastanelerinde burun estetiği sırası aylar sonra gelebilmektedir. . Peki, burun estetiği fiyatları devlet hastanesinde ne kadar?

Devlet hastanesi burun estetiği fiyatları 2021

Devlet hastanelerinde estetik fiyatları ameliyatlar ve estetik işlemler bir hayli düşüktür. Burada en önemli kriter şüphesiz devlet hastanelerinden burun estetiği için ameliyat günü alabilmektir. Eğer zamanın bir önemi yok diyenlerdensiniz 4.000 TL ile 7.000 TL arasında bir ücret ödeyerek devlet hastanesi ayrıcalığıyla burun ameliyatınızı olabilirsiniz.

Burun estetiği fiyatı 4 ile 7 bin tl arasında değişmektedir.

Burun estetiği nasıl yapılır?

KBB Operatörleri hem de Plastik Cerrahi Operatörleri bulunur. Devlet hastanesinden aldığınız randevu sonrası gittiğiniz ve seçtiğiniz bölüme göre doktor muayenesi bittikten sonra yüzünüze uygun burun üstünde yapılan fotoğraf çalışması sonrasında mutabıka varılır. İkinci aşama ameliyatın maliyetidir. Devlet hastanelerinde burun estetiği fiyatları en az 2.000 TL ile 5.000 TL arasındadır. Burun ameliyatı fiyatları konusunda da anlaşma yapıldıktan sonra, son aşamada ameliyat için gün belirlenir. Genellikle devlet hastanelerinin ameliyathaneleri acil vakalar için önceliklidir. Devlet hastanesinde gittiniz doktorun size ayrıcalık sağlayarak ameliyat gününüz öne alması konusunda ısrarcı olabilirsiniz. Olmamanız durumunda sizin için en yakın zaman aralığında ameliyat randevusu verilir. Genellikle ameliyat tarihleri ayları bulmaktadır. Devlet hastanelerinde yapılan burun estetikleri bir hayli konforludur. İyileşme süreleri bir hayli kısadır. Burada seçeceğiniz doktor burun estetiği konusunda çok önemli ve aktif bir rol oynamaktadır.

Özel hastane ile devlet hastanesi burun estetiği fiyat farkı ne kadar?

Özel hastanelerde burun estetiği fiyatları hastane ve doktora göre şekillenmektedir. Türkiye’de özel hastanelerde maksimum burun estetiği fiyatı 38.000 TL civarındadır. Minimum özel hastanede burun ameliyatı fiyatı 7.000 TL’dir.

Estetik hakkında kısa bilgiler

Nefes almak hem de estek için yapılmaktadır. Burun estetiği için hastanede en az 1 gün kalmak gerekiyor. Ameliyat 3 ile 4 saat arasında sürmektedir. Ameliyat öncesi genelde ameliyat sonrası nasıl görüneceğinize dair fotoğraf çalışmaları yapılır. Ameliyattan 5 saat sonra ciddi ağrılar meydana gelmekte ve narkozun dışarıya atılması konusunda mide şikayetleri olabilmektedir. Burun estetiği ameliyatı sonrasında 10 gün sonra tamponlar alınır. Morluklar ve şişkinlikler hastanın durumuna göre 1 ay içinde geçmektedir. İyileşmesi en az 6 ay maksimum 1 senedir. Burun ameliyatı sonrasında yaşanabilecek herhangi bir aksaklık durumunda revizyon yapılabilmektedir. Burun estetiğinde her revizyon için en az 8 ay geçmesi gerekiyor.

Hangi devlet hastanelerinde burun estetiği yapılmaktadır?

Türkiye’de artık devlet hastaneleri ve şehir hastaneleri bir hayli konforludur. Burada yer alan linke tıklayarak Türkiye genelinde burun estetiği yapan tüm devlet hastanelerinin bilgilerine ulaşabilirsiniz. Burun estetiği fiyatlarını öğrenmek arzu ettiğiniz devlet hastanesinin adını aşağıda yorum kısmına yazarak sorabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap