Böyle bir şey mümkün mü ya!
TV8’in sevilen yarışma programlardan olan Survivor’ın 2022 yılının şampiyonu Nisa Bölükbaşı olmuştu. Nisa’nın şampiyonluğuyla birlikte herkes bu şampiyonluğun torpille olduğunu söyledi ve kimse kabullenemedi. Bu kişilerden birisi de yarışmanın favori isimlerinden olan Nagihan oldu. Nagihan’dan gelen açıklamalar Nisa’yı kızdıracak!Aleyna Kalaycıoğlu’nun “Sen bu durumu sindirdin mi?” sorusu üzerine sözlerine Sema Aydemir, şunları söyledi: “Ben kadın şampiyon isterdim. İçime sindirdim mi dersen Nagihan vardı, ben vardım, Seda vardı, Birsen abla vardı, Merve vardı. Bizim yanımızdayken o şeye sahip olmayan bir yarışmacıydı. Bu beni şaşırttı. Çünkü bizde hep şey vardı.

Yarışma olarak belki bir taraftan eksik kaldı ama diğer taraftan o kadar iyiymiş ki o kazandı.Ümit Karan olurdu. Acun bey bir kere Nisa şampiyon olsun istedi gibi şeylerin olabilme ihtimali yok. Ama işte burada Nisa ben oynamayacağım deyip oynamayan ya da biz seçtiğimizde zayıf seçiyorlar dedi. Kadın şampiyon olduğunda insanların tepkisi fazla oldu. Çünkü herkes bu bir performans yarışması dedi. Bu senede performans yarışması olacak çünkü en iyiler geliyor ya. Şimdi sonuç böyle çıkınca insanlara ters geldi. Bizde eleştirmekte çok fazladır. Bir kısım içine sindiremedi” dedi.
Programa telefonla bağlanan Nagihan Karadere ise önemli açıklamalar yaptı.Nagihan, “Yolda yürüyorum herkes sitem ediyor. Kimseden iyi bir şey duymadım. Performans bakımında daha çok hak eden oldu. Belki yüzüm diye böyle şeyler duyuyorum ama sosyal medyadan da böyle şeyler görüyorum. İsim vermeye gerek yok.

Biz çok zorlandık, sağlam hiçbir yerimiz kalmadı. Böyle bir sonucu hak etmedik. Sonucun böyle olmasından dolayı kırgınım. Orada 6 ay mücadele edildi. Bize düşmez ama performans açısından daha çok hak edenler oldu. Sonucun böyle olmasını beklemiyordum. Benim gibi çok kişi orada hak etti.

Ben bu arada Nisa hak etmedi de demiyorum. 6 ay mücadele verdi. aslında hepimiz şampiyonuz tek bir kişi sembolik olarak kupayı kaldırdı. Ama herkes şok yaşadı” ifadelerini kullandı.


Bilgi: Klavye yön tuşlarını kullanarak galeri resimleri arasında geçiş yapabilirsiniz.
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.