Düğünde beğenmeyince
KAYINVALİDE BEĞENMEDİ: GELİN ÇİRKİN DÜĞÜNÜ DURDURUN
Yerel basında yer alan haberlere göre damadın annesi Lamia ile hiç yüz yüze tanışmamış sadece fotoğraflarını görmüştü. Düğün günü gelinini ilk kez canlı olarak gören kayınvalide genç kızı beğenmedi. Oğluna gelinin ‘çok kısa ve çok çirkin’ olduğunu söyledi ve düğünün iptal edilmesini istedi.
Düğün sırasında gelinin gülümseyerek kameralara poz verdiği, damadın ise terler içerisinde kaldığı görülüyor
GELİNİ DÜĞÜNÜN ORTASINDA TERK ETTİ
Damat annesinin isteği üzerine düğünün ortasında gelini terk ederken, talihsiz kız yaşadığı durumu sosyal medya hesabından paylaştı.
Günlerdir hayalini kurduğu düğünün ortasında terk edilmenin kalbini kırdığını anlatan genç kadın, reddedilme karşısında şoke olduğunu ve salonun ortasında insanların bakışları ve fısıltıları arasında yapayalnız kaldığını belirtti.
SOSYAL MEDYADAN DESTEK YAĞDI
Yetim olduğunu ve düğün hazırlıklarının ona çok pahalıya mal olduğunu belirten genç kadına sosyal medyadan destek yağdı. Sosyal medya kullanıcıları gelini yarı yolda bırakan damadın ‘gerçek bir erkek’ olmadığını söylediler.
ÜNLÜ SANATÇI DA MESAJ GÖNDERDİ
Ülkenin tanınmış sanatçılarından Hedi Mejri de olaya sessiz kalmadı ve Facebook üzerinden yaptığı açıklamada şunları söyledi;
“Kocası kaçıp onu terk eden ve töreni tek başına tamamlamayı seçen gelin Lamia Al-Labawi’ye bir mesaj. Ben, Hedi Mejri, umarım sözlerim sana ulaşır.
Tüm kalbimle başınızı kaldırmanızı ve dünyayla yüzleşmenizi istiyorum. Bugün aslında bir adam kaybetmediniz aksine yeri doldurulamaz bir rahatlık ve özgürlük kazandınız”


Bilgi: Klavye yön tuşlarını kullanarak galeri resimleri arasında geçiş yapabilirsiniz.
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.