CANER TOYGAR
Evlilik programlarıyla tanıdığımız Caner Toygar, geçmişine bir perde çekerek yeni bir hayata atıldı. Esra Erol’un programında muhabirlik yapan Toygar, ciddi sağlık sorunlarından dolayı uzun süredir ekranlara görünmüyor. Sosyal medya hesabından yaşadığı süreci anlatan Toygar’ın i-n-ti-har açıklaması sonrasında herkes ş-o-ke oldu. İşte Caner Toygar’dan korkutan açıklama

ATV’de yayınlanan Esra Erol’da programında muhabirlik yapan Caner Toygar, uzun bir süredir ekranlara çıkmıyor. Başında ciddi bir rahatsızlık olduğu ortaya çıkan Toygar’ın tedavi sürecinde olduğu söylendi. Esra Erol’un kanat gerdiği Toygar, sevenlerinin merakı kendi sosyal medya hesabından açıklama yaptı. Canlı yayında yaşadığı kötü süreci anlatan Toygar’ın açıklamaları herkesi üzdü. İşte Caner Toygar’dan Esra Erol’u tedirgin eden açıklama.

ESRA EROL’DA ÇALIŞANI CANER TOYGAR’DAN KORKUTAN AÇIKLAMA

Gelinim Olur musun? programı ile hafızalara kazınan Caner Toygar, programdan sonra kötü bir sürece girmişti. Programda Tülin Koca’ya aşık olan Toygar program sonrasında büyük bir kitlenin sevgisiyle karşılaşmıştı. Program bittikten sonra şarkıcılığa başlayan Toygar, bu alanda başarısız olunca kendisini kötü bir hayatın içinde bulmuştu. Uzun yıllar sonra taksicilik yaparken görüntülenen Toygar’a ünlü sunucu Esra Erol sahip çıktı.

CANER TOYGAR’DAN SAĞLIK SÜRECİNE İLİŞKİN AÇIKLAMA

Esra Erol’un programında muhabirlik yapmaya başlayan Caner Toygar kendini bu alanda geliştirdi ve birçok kişinin takdirini topladı. Yayının akışına göre il il program yapan Toygar, uzun süredir ekranlarda görünmüyor. Kendisini merak edenlere sağlık sorunlarından dolayı ekranlara çıkmadığını ifade eden Caner Toygar, sevenlerinin durumunu merak etmesinden sonra Youtube kanalından bir açıklama yaptı. Yaşadığı süreci sosyal medya hesabından açıklama yapan Toygar şunları kaydetti:

“Yarın beynimdeki görünen kitle ilaçlı mr çekilecek. Umarım kötü bir şey çıkmaz. Merak edip sorduğunuz için teşekkür ederim’. Gece baş ağrılarıyla uyanıp saatlerce ağrıdan duramıyordum mr çekildi ağrı olan bölgede bir sıkıntı görüldü yarın netleşmesi için ilaçlı mr çekilecek umarım kötü bir şey çıkmaz”

“KENDİMİ Ö-L-DÜ-RESİM GELİYOR”

Sonuçlarının çıkmasından sonra Youtube kanalından yeni bir açıklama yapan Toygar, MR sonuçlarının temiz çıktığını ifade ederken, başka bir MR sonucunda ise beyninde bir sorun olduğu ortaya çıktı. Toygar hastanelerden gelen bu ikili açıklama sonrası “Bir şey olursa beyin kanaması geçirsem hastaneleri sorumlu tutacağım. Ağrımın geçmesi için kendimi ö-ld-ür-esim geliyor” ifadelerini kullandı.


Bilgi: Klavye yön tuşlarını kullanarak galeri resimleri arasında geçiş yapabilirsiniz.
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.