2021 Sonbahar – Kış Modası

16.09.2017
261
A+
A-
2021 Sonbahar – Kış Modası

2021 Sonbahar – Kış Modasında Bizleri Neler Bekliyor?

Bu yıl bizleri capcanlı , parlak bir sonbahar – kış sezonu  bekliyor. Adeta biz susacağız renkler konuşacak. Ayrıca yine eskilerden kopamayıp eski trendlerin yeni yorumlarıyla sıkça karşılacağız.

Takım Elbise / Takım Etek-Ceket

Bu sezon , takım parçaların zamanı. 2021 sonbahar – kış modasının en maskulen trendi olduğunu söylersek yalan olmaz. Ama güçlü bir tarz  için blazer ve pantolon takımları dışında etek takımlarda  farklı bir seçenek olarak karşımıza çıkıyor.

Pelerin

Pelerini sadece Superman  mi giyer zannediyorsunuz ?  Tasarımcılar pelerinleri günlük hayata uyarladı . Bu sezon , kırıştırılmış şifonlardan zengin tondaki parçalarla yapılan pelerinler,  kıyafetlerinize ayrı bir hava katacak.

Çok Yüksek Bel ve Kalın Kemer

Bu sezonun galibi yine yüksek belli parçalar. Fakat bu kez , yükseğinde yükseği. Kalın kemerlerle belinizi öne çıkarma zamanı.

Kırmızı

Geçtiğimiz kışın trendi olan pembe yerini kırmızı bıraktı. Giorgio Armani, Versace ve Fendi gibi moda devlerinin  koleksiyonlarında kırmızı rüzgarı hakimdi.

Kadife / Fitilli kadife

Herkesin gardrobunda kadife parça bulmak mümkündür . Fakat bu sezonun kadife modası daha farklı.  Bir dönem çok popüler olan fitilli kadifeler de geri dönüyor. Fitilli kadifeden üstler çokca kullanılacak gibi duruyor.

Işıltılı Botlar

Işıltılı ve göz alıcı botlara sevmiyor musunuz ? Bu sezon herkes sevecek . Bu botlar,Chanel, Saint Laurent ve Marco Vincenzo’nun defilelerinde sık sık karşımıza çıktı.

Hayvansal Figürler

Tasarımcılar yeni sezonda hayvan baskılarına güçlü bir görünüm kazandırdı . Öellikle leopar, zebra, yılan ve kaplan baskılarıyla dolu bir 2017-2018 sonbahar kış sezonu bizleri bekliyor.

Uzun Atkılar

Yerleri süpüren upuzun atkılara basıp düşmemek için çok dikkatli yürümelisiniz.

Kovboy Teması

Vahşi batı, 2018 kışında bizlerle olacak . Kovboylardan ilham alan görünümlerde şapkalar, süet parçalar, püsküller, ve yün astar gibi detaylar dikkat çekiyor.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.